Субота, 17.11.2018, 12:25
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS



Форма входу
Розкажи друзям!
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Класний керівник

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ МЕТРОПОЛІТЕНОМ
06.03.2015, 21:41

Тема: Правила користування метрополітеном.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Метрополітен - міський електричний транспорт, користування яким пов'язане з підвищеною небезпекою. Правила користування метрополітеном (далі - Правила), розроблені з метою забезпечення надійного та якісного перевезення та обслуговування громадян, які користуються метрополітеном, захисту прав споживачів, регулюють відносини між пасажирами та метрополітеном.

1.2. Ці Правила поширюються на пасажирів, які користуються послугами метрополітену. Вони встановлюють умови проїзду пасажирів та перевезення багажу, обов'язки, права перевізника та пасажирів.

1.3. Правила розроблені відповідно до Законів України "Про транспорт", "Про міський електричний транспорт", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", "Про захист прав споживачів", Господарського та Цивільного кодексів України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, інших нормативно-правових актів.

1.4. Працівники метрополітену повинні забезпечити безпеку пасажирів та високий рівень культури обслуговування, створити їм необхідні зручності, бути ввічливими щодо кожного пасажира, виявляти турботу та увагу до них, уживати заходів з метою усунення недоліків в обслуговуванні громадян незалежно від того, за яких обставин та з чиєї вини вони виникли, але водночас вимагати від пасажирів безумовного виконання Правил користування метрополітеном.

1.5. Станції метрополітену відкриті для входу щодоби з 6 години до 24 години.

1.6. Особи, які перебувають на території метрополітену, повинні бути взаємно ввічливими і дбайливо ставитись до споруд і обладнання метрополітену, дотримуватись чистоти, громадського порядку, вимог Правил, а також поступатись місцем у вагонах поїздів інвалідам, ветеранам війни і праці, людям похилого віку та пасажирам з дітьми.

1.7. У разі порушення цих Правил пасажирами або при загрозі їх безпеці пасажири повинні залишити територію метрополітену.

 

2. УМОВИ ПРОЇЗДУ ПАСАЖИРІВ І ПЕРЕВЕЗЕННЯ БАГАЖУ

2.1. Оплаті підлягають:

2.1.1. Кожний прохід пасажира за межі пропускних пунктів станцій метрополітену.

2.1.2. Перевезення:

- ручного багажу, розміри якого перевищують 60 х 20 х 40 см по довжині, ширині та висоті;

- рулону, довжина якого понад 100 см і діаметр понад 12 см;

- довгомірних предметів понад 150 см;

- візків, які транспортуються виключно в розібраному стані;

- велосипедів та їм подібних транспортних засобів виключно в розібраному вигляді.

Документи на право пільгового проїзду в метрополітені не дають права на  безкоштовне перевезення ручного багажу вказаних розмірів.

2.2. Підходячи до пропускних пунктів, пасажири повинні заздалегідь  приготувати проїзні квитки, жетони або пред’явити документ, який дає  право на пільговий чи безкоштовний проїзд. Інші документи (у тому числі нотаріально завірені копії) права на безкоштовний проїзд не дають. Пільгові проїзні квитки дають право на проїзд тільки за наявності в пасажира і відповідного документа.

2.3. На кожній станції пасажирам надається доступна інформація щодо режиму роботи метрополітену, правил безпечного поводження в ньому, тарифів на проїзд, інших послуг в наочному вигляді та через гучномовець. Пасажирам також надається інформація щодо переліку осіб, які мають пільги на безкоштовний проїзд у метрополітені, телефонні номери місцевих органів виконавчої влади, керівництва метрополітену та територіального Управління у справах захисту прав споживачів Державного комітету з питань технічного регулювання та споживчої політики.

2.4. Пасажири, які пред'явили документи, що мають ознаки підробки, виправлення, з прізвищем, що не відповідає посвідченню особи, мають право проходу в метрополітен на загальних підставах.

2.5. У всіх випадках виявлення в поїздах, на станціях або в пішохідних переходах забутих чи загублених речей пасажир повинен звернутися до чергового персоналу станції або працівника відділу охорони метрополітену УМВС України для вжиття належних заходів.(Повна версія у файлі)

Категорія: Класний керівник | Додав: tanyona
Переглядів: 225 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz