Вівторок, 17.07.2018, 16:41
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSSФорма входу
Розкажи друзям!
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Матеріали для уроків 6 клас

Поняття презентації
[ Викачати з сервера (67.5 Kb) ] 06.03.2015, 21:10

Урок №__                                                                   Дата____________

Тема: Поняття комп’ютерної презентації, та її призначення.

Мета:

Навчальна: поглибити свої знання з теми створення електронних презентацій.

Розвивальна: розвинути пам'ять увагу, зв’язне мовлення, логічне мислення.

Виховна: формування інтересу до вивчення інформатики, навичок, здібностей, уважності.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Обладнання:

Хід уроку.

 1. Організаційний момент.

Привітання, перевірка присутніх.

 1. Актуалізація опорних знань.
  1. Хто користувався раніше програмою Power Point?
  2. -Як Ви розумієте поняття презентації?
  3. -Де може застосовуватися презентація?

Аналіз, коригування, узагальнення знань учнів.

 1. Мотивація.

Оголошення теми та мети уроку.

 1. Вивчення нового матеріалу.

Існують прикладні програми для підтримки виступів з використанням комп’ютерних презентацій (демонстраційних матеріалів). До таких програм відноситься Mіcrosoft Office Power Point, що входить до пакету Mіcrosoft Office.

Комп’ютерна презентація – набір слайдів, що можуть містити текст, зображення, графіки, гіперпосилання тощо. Презентація складається з певної кількості слайдів, які зберігаються в одному файлі. Розширення файлу .ppt. Презентації можна представляти в електронному вигляді, роздруковувати у вигляді матеріалу, що можна роздати (копії всіх слайдів) або поширювати через Інтернет.

Застосовують презентації не лише у торгово-економічній діяльності, а й із навчальною метою, без них не обходиться захист курсових, дипломних, наукових робіт. Крім того, бурхливо розвивається ще одна галузь застосування - презентації у всесвітній інформаційній мережі Іnternet.

За допомогою редактора PowerPoint можна створювати слайди, на яких є текст, таблиці, діаграми, графічні об’єкти, картинки, малюнки, фотографії, фільми, звук, відео кліпи.

За допомогою властивостей слайду презентації можна встановити його відображення під час демонстрації: розмір слайду; розмітка слайду (розташування заголовків, тексту і об’єктів н а слайді); шаблон оформлення (дизайн слайду); ефект переходу від слайду до слайду.

Презентацію можна створити декількома способами:

Нова презентація (без розмітки або на базі: макетів тексту, макетів вмісту або макетів тексту і вмісту); на основі шаблона оформлення; на основі Майстра автозміст (на базі шаблонів презентації); на основі вже існуючих презентацій.

Способи виведення презентацій (стилі презентації):

Презентації на екрані (для показу презентації використовується комп’ютер або комп’ютер і мультимедійний проектор); WEB-сторінки для розміщення презентації на сайті; чорно-білі прозори (для чорно-білих ілюстрацій до презентації); кольорові прозори (для кольорових ілюстрацій до презентації); 35 – мм слайди (плівки розміром 35 мм).

Вікно програми PowerPoint.

Програму Mіcrosoft Office Power Point можна запустити на виконання декількома способами. Простіше всього скористатися кнопкою Пуск/Всі програми/Mіcrosoft Office/Mіcrosoft Office PowerPoint. За замовчанням програма Mіcrosoft Office PowerPoint відкривається в режимі Звичайний, за допомогою якої можна відкрити вже існуючі презентації або створити презентацію.

 

Режими перегляду

Для ефективного застосування Mіcrosoft Office PowerPoint при створенні і редагуванні презентацій необхідно використовувати різні режими перегляду презентацій. Режими є різними способами відображення слайдів на екрані. До основних режимів, які використовуються в Mіcrosoft Office PowerPoint, відносяться: Звичайний режим і режим Сортування слайдів.

Перемикання режимів відображення можна здійснювати в меню Вигляд (Звичайний, Сортування слайдів, Показ слайдів, Сторінки заміток). Перемикання режимів можна також здійснювати за допомогою кнопок, розташованих зліва від горизонтальної смуги прокрутки (Звичайний режим, режим Сортування слайдів, Показ слайдів).

Режими відображення слайдів:

 • Режим Звичайний. В цьому режимі у вікні програми відображаються три області: Структура/Слайди; Слайду; Замітки до слайду. Розміри областей можна змінювати, перетягуючи їх межі.
 • Режим Сортування слайдів– це режим, в якому всі слайди презентації відображаються вигляді ескізів. В цьому режимі можна легко переміщати слайди, змінюючи порядок їх розташування в презентації.
 • Режим Показ слайдів- це режим, за допомогою якого можна проглянути презентацію на екрані.
 • Режим Сторінки заміток– режим перегляду, в якому до кожного із слайдів можна додати замітки доповідача. У верхній половині сторінки з’являється зменшене зображення слайду, а в нижній половині відображається велика панель для тексту заміток.

Створення нової презентації.

Презентацію можна створити декількома способами. Скористатися Майстром автозмісту, який на основі отриманих відповідей створює презентацію необхідного змісту і дизайну (на основі шаблонів презентації, які включають зразки слайдів з текстовими заповнювачами і дизайн презентації).

Можна створити презентацію на основі шаблона, що визначає дизайн (але не зміст) презентації. Також можна відкрити наявну презентацію і на її базі створити нову презентацію.

Крім того, можна створити нову презентацію без розмітки, тобто презентацію на базі порожніх слайдів або застосувати розмітку до порожніх слайдів (макети тексту, макети вмісту або макети тексту і вмісту).

 1. Узагальнення та систематизація.
 2. Підсумок уроку.
 3. Домашнє завдання.
Категорія: Матеріали для уроків 6 клас | Додав: tanyona
Переглядів: 778 | Завантажень: 14 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz